Szukasz ciekawych zajęć ogólnorozwojowych dla swojego dziecka? Chcesz, aby już od najmłodszych lat uczyło się dobrych nawyków i zarządzania czasem? W obu przypadkach zajęcia w ramach grupy „Zielone Szkraby” będą idealne dla twojego dziecka!

Szkółka piłkarska K.S. „Stadion Śląski” zaprasza na zajęcia ogólnorozwojowe i treningi piłkarskie dla dzieci w ramach zajęć grupy „Zielone Szkraby”. Na zajęcia zapraszamy zarówno chłopców, jak i dziewczynki od 2 roku życia. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, na obiektach położonych przy ZSMS Chorzów.
Nie czekaj i już dziś zapisz swoje dziecko na trening ogólnorozwojowy w ramach sekcji „Zielone Szkraby” w K.S. Stadion Śląski!

Dlaczego warto wybrać? „Zielone Szkraby” w K.S. „Stadion Śląski”?

Turniej Chorzow Arena Cup - rocznik 2017

Trening ogólnorozwojowy dla przedszkolaka

Najważniejszą cechą grupy „Zielone Szkraby” jest stawianie na ogólny rozwój dziecka poprzez łączenie zabawy, aktywności fizycznej i nauki. Uczestnicy uczą się jak spędzać aktywnie czas, biorąc udział w prostych grach i zabawach.

Uczestnicy trenują pod okiem doświadczonej kadry prowadzących.

Podczas zajęć ogólnorozwojowych dla dzieci, „Zielone Szkraby” od najmłodszych lat uczą się zdrowych nawyków. Doświadczeni prowadzący wskazują jak trenować z uśmiechem, w bezpieczny sposób. Nasi trenerzy są dla dziecka kompanami do zabawy i biorą aktywny udział w grach i zabawach. Nasze zajęcia prowadzone są w grupach rówieśników, co przekłada się na rozwój kompetencji społecznych uczestników.

Gwarancja uśmiechu na twarzy – Nauka przez zabawę, zabawa przez naukę

Trening piłkarski dla dzieci w grupie „Zielone Szkraby” kojarzy się dzieciom z dobrą zabawą, dzięki czemu w bardziej przystępny sposób przyswajają nowe ćwiczenia i nawyki.  Uczestnicy zajęć uczą się między innymi: systematyczności, dyscypliny i dobrej organizacji. Stawiamy także na rozwój umiejętności współpracy w zespole, kooperacji i kreatywnego rozwiązywania problemów. Doceniamy niekonwencjonalne myślenie dziecka.
Gwarantujemy, że uczestnicy wychodzą z każdych zajęć z uśmiechem na twarzy i nie mogą doczekać się kolejnego treningu.

Indywidualne podejście do każdego uczestnika

Każde dziecko rozwija się w innym tempie. W K.S. „Stadion Śląski” mamy tego świadomość, dlatego dostosowujemy zajęcia do wieku i umiejętności uczestników.  Podczas zajęć poświęcamy uwagę każdemu uczestnikowi, doceniamy samorozwój i wspieramy w niepowodzeniach.

Adaptacja z piłką i zasadami footballu

Piłka jest narzędziem, które pomaga nam dbać o prawidłowy rozwój dzieci. Do zajęć ogólnorozwojowych wprowadzamy więc elementy podstaw piłki nożnej, więc uczestnik ma możliwość zaadoptowania się i zabawy piłką kopaną poprzez próby pierwszych zagrań, strzałów i strzelonych bramek. Adepci Zielonych Szkrabów uczą się także zasad fair play i szacunku do pozostałych zawodników.

Klub z tradycjami i doświadczeniem w rozwoju młodych talentów

K.S. Stadion Śląski to klub z tradycją, działający na rynku nieprzerwanie od 1962 roku (Czytaj więcej o historii klubu).

Gry w piłkę nożną w naszym klubie uczyli się między innymi: Henryk Wieczorek, Dariusz Fornalak, Marek Wleciałowski, Robert Mitwerandu, Dariusz Rzeźniczek, Tomasz Sobczak, Arkadiusz Szczygieł, Roman Madej, Marek Kubisz, Dawid Plizga, Piotr Ćwielong, a także obecne młode talenty takie jak: Olivier Bik, czy Grzegorz Glapka.

Jesteśmy jedną z najlepszych szkółek piłkarskich w Polsce!

K.S. Stadion Śląski spełnił szereg kryteriów Polskiego Związku Piłki Nożnej i jako jeden z 61 klubów w całej Polsce otrzymał tak zwany Złoty certyfikat PZPN (najwyższy poziom).

Certyfikat ten oznacza, że szkółka jest najlepszym miejscem do rozwoju umiejętności piłkarskich, co gwarantuje Państwa dzieciom odpowiednią jakość szkolenia. Więcej informacji o klubie znajdziesz w zakładce O SZKÓŁCE.

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą w dogodnym dla Ciebie czasie.

Poznaj nas bliżej!

Zobacz jak wyglądają zajęcia ogólnorozwojowe w ramach grupy Zielone Szkraby w szkółce piłkarskiej KS Stadion Śląski Chorzów! Nadal zastanawiasz się, czy zapisać swoje dziecko na zajęcia? Posłuchaj jak co o zajęciach Zielonych Szkrabów myślą trenerzy!

FAQ – Najczęściej Zadawane Pytania

Tak! Twoje dziecko może dołączyć do Zielonych Szkrabów w dowolnym momencie w roku!

Tak! Dbamy o komfort i dobre samopoczucie każdego rodzica i dziecka, dlatego na każdych zajęcia grup Zielone Szkraby zapraszamy zarówno dzieci jak i rodziców.

Tak! W akademii piłkarskiej KS Stadion Śląski każde dziecko otrzymuje koszulkę naszego klubu.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu.

Każde zajęcia trwają około 45 minut.

Tak! K.S. Stadion Śląski spełnił szereg kryteriów Polskiego Związku Piłki Nożnej i jako jeden z 61 klubów w całej Polsce otrzymał tak zwany Złoty certyfikat PZPN. Certyfikat ten oznacza, że szkółka jest najlepszym miejscem do rozwoju umiejętności piłkarskich, co gwarantuje Państwa dzieciom odpowiednią jakość szkolenia.